Scouting Bennekom

Ouder-PV kamp Austerlitz

In het weekend van 16 en 17 juni gingen de PV op kamp, maar dit keer samen met hun vader of moeder. Dat was weer eens wat nieuws! We deden een vlottenrace, hadden ‘s avonds een kampvuurprogramma en werden ook nog eens gedropt. Vermoeiend, maar heel leuk! Van de zaterdag schreven Valerie, Wouter, Nico en Marijke de kampkrant.

SAM 0654 300x225 Ouder PV kamp AusterlitzWeer Het begon dreigend, maar werd later beter

Menu Ontbijt thuis, lunchpakketje ook van thuis. Rijstprutje met groente en kip van het vuur en als toetje een vlaflip.

Flapdrol van de dag Mieke, omdat ze toen ze d’r bikini aan het aantrekken was viel en dat zag er grappig uit icon smile Ouder PV kamp Austerlitz

Spreuk van de dag “Ik heb een konijn!”

Verhaal van de dag

Om 10 uur moesten we hier op het kampterrein verzamelen. De familie Nauta die hier eerder kwam, was zelfs begeleid door politie per motor omdat ze het niet konden vinden. De PV begonnen meteen fanatiek met het opzetten van de tent, wat de ouders nog niet mochten. Halverwege moest iedereen zich verzamelen. Toen we allemaal in de kring zaten deden we eerst een voorstelrondje, zodat we daarna een spelletje met de namen deden om het zo beter te onthouden. Na dit grappige spelletje dingen de PV verder met de tent en gingen de ouders ook hun tent opzetten onder leiding van een aantal PV. Toen dat ook gedaan was moesten we weer verzamelen en gingen we naar het Henschotermeer. Daar zo aangekomen werd het volgende spel uitgelegd. We moesten in twee groepen ieder een vlot maken. Dit moest zo snel mogelijk omdat het de bedoeling was dat diegene die het eerste aan de overkant was daar punten voor kreeg. Toen we dat allemaal hadden gered met mooie, stevige vlotten mochten we daarna eventjes zwemmen. Toen gingen we een soort waterpolo doen, dit was wel leuk alleen waren de ouders helaas wel een stukje beter. Daarna mochten we ook nog even doen wat we wilden en toen iedereen weer omgekleed was gingen we weer op weg naar het kampterrein. Daar eenmaal gaangekomen gingen we onze natte spullen ophangen en even wat drinken. Tijdens het drinken werd alvast de taken verdeeld voor het eten en ging iedereen met zijn taak aan de slag. Na de lekker maaltijd, bereid in het vuur, boven het vuur en op blikbranders werd ons vertelt wat voor corvee we moesten doen. Dus wij gingen toen de kampkant schrijven.
Groetjes van Valerie, Nico, Wouter & MarijkeSAM 0674 300x225 Ouder PV kamp AusterlitzSAM 0721 300x225 Ouder PV kamp Austerlitz

Wist je dat….

- Marin rook aantrekt?
- de koffie op de bon is?
- Rijst zonder water niet gaar wordt?
- De verbeterde versie van de blikbrander, de 2.0 uit is?
- Deze na gebruik kapot is gemaakt?
- er ouders bang zijn voor water?
- Christiaan een snorretje heeft…. op zijn auto ?
- de moeders een modeshow gaan lopen in hun tent?
- er op zoka geen drugs mee mag?
- er over weekendkampen niks wordt gezegd?
- het morgen vaderdag is?

Alle foto’s vind je door hier op deze kleine foto te klikken.

OuderPVKampJuni2012 Ouder PV kamp Austerlitz
Ouder-PV kamp juni 2012